Bugun...


CTE Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım Uzman Gözüyle Hukuk Programına Katıldı
Tarih: 18-03-2017 11:27:16 Güncelleme: 18-03-2017 11:27:16


facebook-paylasCeza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM 16.03.2017 tarihinde saat: 14:30’da TRT Haber kanalında yayınlanan "Uzman Gözüyle Hukuk" programında İşyurtlarının üretim ve ürünleri hakkında açıklamada bulundu. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM konuşmasında; İşyurtlarının amacı ve hedefleri ile İşyurtlarında yürütülen tarımsal faaliyetler, hayvancılık çalışmaları, mobilya üretimleri ve yangın tüpü üretim tesisleri hakkında bilgi verdi. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürüm Enis Yavuz YILDIRIM konuşmasında İşyurtları fuarlarına da değinerek; 7 ayrı ilde düzenlenen İşyurtları Kurumu Fuarlarına 440 ceza infaz kurumu katılmış ve bu fuarları 559.802 kişinin ziyaret ettiğini belirterek İşyurtları kurumunun yaptığı ihracat çalışmaları hakkında da bilgilendirmede bulundu.
FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
İzmir Aliağa (Şakran) Ceza İnfaz Kurumları Tanıtım Videosu...İzmir aliağa cezainfaz kurumu kampüsü tanıtım videosu...
Rusya Cezaevi'nde Mazgal'dan Kaçan Mahkum Kameralara Böyle Yakalandı !Rusya'da bir mahkum mazgal'dan ( Delik) kaçarken güvenlik kameralarına yakalandı..
Ödemiş M Tipi Kapalı Ceza İnfaz KurumuTayfun TALİPOĞLU'nun sunduğu Bamteli programının Ödemiş M Tipi Kapalı Ceza İnfaz..
YUKARI