Bugun...


BOZDAĞ:2017 Yılında İnfaz ve Koruma Memuru Alımlarımız Devam Edecek
Tarih: 11-02-2017 14:19:34 Güncelleme: 11-02-2017 14:19:34


facebook-paylasAdalet Bakanı Bekir Bozdağ TRTHaber'den Yaşar Taşkın KOÇ'un özel röportajına konuk oldu. Bozdağ gündeme ilişkin sorularının yanında 2017 yılı için merak edilen personel alımı olup olmayacağına yönbelik sorular üzerine açıklama yaptı. yaptığı açıklama aşağıdaki şekliyledir. " Zabıt katipleri, icra katipleri infaz koruma memurları diğer yardımcı personel var onlara ilişkin de 2017 yılı alımlarımız devam edecek " Bu yapılacak alımlarda 2016 KPSS puanlarının geçerli olacağını da ayrıca hatırlatmakta fayda var. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne personel alımları, gündemden gelişmeler , son dakika haberleri ve çok daha fazlasını yakından takip edebilmek, paylaşımda bulunabilmek için forum sitemizden yararlanabilirsiniz. Forum'a Giriş yapmak İçin Tıklayınız...
FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
İzmir Aliağa (Şakran) Ceza İnfaz Kurumları Tanıtım Videosu...İzmir aliağa cezainfaz kurumu kampüsü tanıtım videosu...
Rusya Cezaevi'nde Mazgal'dan Kaçan Mahkum Kameralara Böyle Yakalandı !Rusya'da bir mahkum mazgal'dan ( Delik) kaçarken güvenlik kameralarına yakalandı..
Ödemiş M Tipi Kapalı Ceza İnfaz KurumuTayfun TALİPOĞLU'nun sunduğu Bamteli programının Ödemiş M Tipi Kapalı Ceza İnfaz..
YUKARI